ДО УВАГИ БАТЬКІВСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ

ЯКИХ ЗАРАХОВАНО ДО 1-их КЛАСІВ

Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 84

Запорізької міської ради Запорізької області

на 2021-2022 навчальний рік:

Запланована кількість класів – 3

У них загальна кількість місць – 84

Кількість зарахованих учнів до 1 класів – 84

Наявна кількість вільних місць - 0

Початок прийому заяв батьків для зарахування дітей до 1-го класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 84 30.04.2021

Звертаємо вашу увагу на необхідність наявності документу, що посвідчує особу заявника.

Для попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів, в тому числі соціальної дистанції.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» забороняється перебування у громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.