Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Меню сайту

Психолог радить...

 <

Бібліотека

<

Блог для конкурсу

 <

 

2019-2020 н.р.

Підсумки ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських олімпіад у 2019-2020 н.р.

Кращі результати на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад продемонстрували одинадцять учнів, які посіли  призових місць (І м. - 1, ІІ м. - 3, ІІІ м. - 11):

ПІ учня

Клас

Рейтинг

Предмет

ПІП вчителя

1. Сметаніна Анастасія  11-А 1 (ІІІ) Юні знавці Біблії Єрьоміна О.Є.
2. Шестаков Ілля  10-А  1 (ІІІ) Хімія Акчуріна Н.Л.
1 (ІІІ)  Фізика Шуваєва Г.Л. 
3. Соржук Віталій  9-А 1 (ІІ) Французька мова  Головченко С.І.
4.  Григоренко Ян 11-А 1 (ІІ) Фізична культура Кузьменко О.О.
5.  Рибалко Дар'я 11-Б 1 (ІІІ) Фізична культура Кузьменко О.О.
6.  Романов Данил 9-А 1 (ІІІ) Правознавство Губарева С.О.
1 (ІІІ) Трудове навчання Танкілевич Я.Б.
7. Кірстюк Владислава 7-А 1 (ІІІ) Математика Баль І.І.
1 (ІІ) Фізика Шуваєва Г.Л.
8. Чумак Владислав 8-А 1 (ІІІ) Українська мова та література Сухобок М.В.
9. Кириллова Анастасія 10-А 1 (ІІІ) Українська мова та література Сіропол С.Є.
10. Коренвайн Володимир 8-Б 1 (ІІІ) Англійська мова Гром'як Л.М.
1 (ІІІ) Інформаційні технології Чехова О.О.
11. Коліченко Сніжана 8-А 1 (І) Обслуговуюча праця Долга У.І.

 

2018-2019 н.р.

Підсумки ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 н.р.

Кращі результати на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад продемонстрували тринадцять  учнів, які посіли 16 призових місць (І м. - 2, ІІІ м. – 14):

 

ПІБ

Клас

Рейтинг

Предмет

ПІП вчителя

1

Сметаніна Анастасія

10-А

1 (ІІІ)

юні знавці Біблії

Єрьоміна О.Є.

1 (ІІІ)

українська мова та література

Повхан І.В.

1 (І)

обслуговуюча праця

Долга У.І.

2

Шестаков Ілля

9-А

1(ІІІ)

хімія

Акчуріна Н.Л.

1 (ІІІ)

біологія

Федорченко О.О.

3

Степаненко Анна

11-А

1 (ІІІ)

французька мова

Головченко С.І.

4

Григоренко Ян

10-А

1(І)

 

фізична культура

Кошель Д.Б.

5

Самусенко Анастасія

9-А

1(ІІІ)

фізична культура

Кошель Д.Б.

6

Лобанова Ангеліна

10-А

1(ІІІ)

правознавство

Губарева С.О.

7

Точилов Дмитро

8-Б

1(ІІІ)

історія

Губарева С.О.

8

Оганисян Татевік

11-А

1 (ІІІ)

українська мова та література

Сіропол С.Є.

9

Чумак Владислав

7-А

1 (ІІІ)

фізика

Шуваєва Г.Л.

10

Дмитренко Григорій

9-А

1(ІІІ)

хімія

Акчуріна Н.Л.

11

Пономаренко Михайло

10-А

1(ІІІ)

англійська мова

Сінкевіч А.В.

12

Журавльов Георгій

10-А

1(ІІІ)

англійська мова

Сінкевіч А.В.

13

Кірстюк Владислава

6-А

1(ІІІ)

математика

Погорєла В.В.

 

  ВИ - ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ!

МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ! 

 

 

 

 

 

 

Корисні посилання





Powered by Шаблоны Joomla.|Шаблоны Joomla Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.