1. Нормативні документи щодо організації Дистанційного навчання:

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затверджено Наказом МОН від 08.09.2020 р. №1115

Лист Міністерства освіти і науки України від 02.11.2020 р. №1/9-609 "Щодо організації дистанційного навчання"

Наказ Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 13.10.2020 р. №271р "Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдження COVID-19"

Наказ Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 23.10.2020 р. №291р "Про організацію змішаного навчання в закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя з урахуванням епідемічної ситуації"

Лист Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 13.08.2020 р. №01.01-21/1841 "Про надання рекомендацій"

Лист Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 21.10.2020 р. №01.01-21/2476 "Про окремі питання організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання"

Лист Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 29.10.2020 р. №01.01-21/2540 "Про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя"

2. План дій ЗОШ №84 щодо використання дистанційних технологій в організації освітнього процесу:

Програма впровадження дистанційного навчання

3. Платформи для дистанційного навчання, які використовуються в ЗОШ №84:

G Suite для освіти

Робота в Google Classroom

На засіданні педагогічної ради закладу (Протокол №01 від 28.08.2020 р.) розглянуто питання та прийнято рішення щодо використання технологій дистанційного навчання в ЗОШ №84 на період карантину.

На засіданні педагогічної ради закладу (Протокол №03 від 29.10.2020 р.) схвалено використання єдиної освітньої платформи для організації дистанційного навчання Google Workspace (раніше G Suite): Google Classroom, Google Meet та єдиної корпоративної пошти з доменом закладу: school84.zp.ua.

На засіданні педагогічної ради закладу (Протокол №03 від 29.10.2020 р.) визначено спосіб організації адміністративного контролю за виконанням освітніх програм. Для успішного моніторингу і контролю якості дистанційного навчання  адміністрація закладу долучена до всіх Google Classroom. Контроль виконання освітніх програм здійснюватиметься згідно Річного плану роботи школи.

4. Організація освітнього процесу в закладі:

- з 29.03. для учнів 5-11 класів організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання

з 14.04. для учнів 1-4 класів організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання

Адаптивний розклад навчальних занять 5-11 класи. 2 семестр

Адаптивний розклад навчальних занять 1-4 класи. 2 семестр

Розклад уроків при очному режимі освітнього процесу розміщено у вкладці <<НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС/Розклад уроків>>

Синхронний режим – взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.

При синхронному режимі проведення занять тривалість уроків не може перевищувати:

1 класи - 10 хвилин;

2-4 класи  - 15 хвилин;

5-7 класи - 20 хвилин;

8-9 класи - 20-25 хвилин;

10-11 класи - на 1 годині занять до 30 хвилин, на 2 годині - 20 хвилин..

Асинхронний режим - це взаємодія між суб’єктами  дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою  із затримкою в часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо.

Коди створених Google Classroom для дистанційного навчання доступні за наступними посиланнями:

1-А

11-Б

5.  Додаткові електронні освітні ресурси

6. Інформування батьків:

- Корисні поради для батьків щодо організації освітнього процесу в дистанційному режимі розміщені на Блозі психолога Запорізької ЗОШ №84

- Шановні батьки та законні представники дітей! Залишати дітей без нагляду – НЕПРИПУСТИМО! З метою недопущення трагічних наслідків, порушення прав дітей, норм чинного законодавства, заклад освіти звертається до Вас щодо недопущення випадків залишення дітей без нагляду! НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА, ЯКА РЕГЛАМЕНТУЄ ОБОВ’ЯЗКИ БАТЬКІВ

7. В ЗОШ №84 з вчителями постійно проводиться робота з вивчення технологій дистанційного навчання, освоєння інструментів проведення уроків в синхронному режимі, онлайн-конференцій, онлайн-тестувань, створення блогів для організації роботи в асинхронному режимі.