Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Меню сайту

Психолог радить...

 <

Бібліотека

<

Блог для конкурсу

 <

Happy family



Переможці олімпіад

 

2017-2018 н.р.

Підсумки ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

Кращі результати на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад продемонстрували

десять учнів, які посіли 14 призових місць (І м. - 3, ІІ м. – 2, ІІІ м. – 9):

 

ПІБ

Клас

Рейтинг

Предмет

ПІП вчителя

1

Сметаніна Анастасія

9-Б

1 (ІІІ)

юні знавці Біблії

Єрьоміна О.Є.

1 (ІІІ)

українська мова та література

Повхан І.В.

1 (ІІІ)

обслуговуюча праця

Долга У.І.

2

Шестаков Ілля

8-А

1(ІІ)

хімія

Акчуріна Н.Л.

1 (ІІІ)

фізика

Шуваєва Г.Л.

3

Степаненко Ганна

10-А

1 (ІІІ)

французька мова

Головченко С.І.

1(ІІІ)

українська мова та література

Сіропол С.Є.

Федорів С.А.

4

Максимчук Єгор

11-А

1(І)

 

фізична культура

Кошель Д.Б.

5

Товстопятко Карина

11-А

1(І)

фізична культура

Кошель Д.Б.

6

Клименко Наталія

11-А

1(ІІІ)

історія

Губарева С.О.

7

Білоконь Олена

11-А

1(ІІ)

обслуговуюча праця

Долга У.І.

8

Іскендерова Алсу

9-А

1 (ІІІ)

російська мова та література

Константинова В.О.

9

Кравченко Владислав

11-А

1 (І)

технічна праця

Танкілевич Я.Б.

10

Дмитренко Григорій

8-А

1(ІІІ)

хімія

Акчуріна Н.Л.

 

  

2016-2017 н.р.

Кращі результати на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад

продемонстрували вісім учнів,

які посіли 10 призових місць (І м. - 3, ІІ м. – 1, ІІІ м. – 6):

 

ПІБ

Клас

Рейтинг

Предмет

ПІП вчителя

1

Яхно Дмитро

7-А

1 (ІІІ)

українська мова та література

Сіропол С.Є.

Тараненко Л.А.

1 (ІІІ)

математика

Крамарчук О.І.

2

Коновальчук Євген

11-А

1(І)

 

юні знавці Біблії

Єрьоміна О.Є.

1 (ІІІ)

технічна праця

Танкілевич Я.Б.

3

Максимчук Єгор

10-А

1(І)

 

фізична культура

Кошель Д.Б.

4

Товстопятко Карина

10-А

1(І)

 

фізична культура

Кошель Д.Б.

5

Пономаренко Михайло

8-А

1(ІІІ)

хімія

Акчуріна Н.Л.

6

Пономаренко Софія

9-Б

1(ІІІ)

правознавство

Губарева С.О.

7

Шишков Дмитро

11-А

1 (ІІІ)

російська мова та література

Константинова В.О.

8

Степаненко Ганна

9-А

1 (ІІ)

французька мова

Головченко С.І.

   
   


2015-2016 н.р.

Кращі результати на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад

продемонстрували десять учнів, які посіли 13 призових місць

(І м. - 2, ІІ м. – 1. ІІІ м. – 10):

 

ПІБ

Клас

Рейтинг

Предмет

ПІП вчителя

1

Коновальчук Євген

10-А

1(ІІІ)

географія

Лізвінський В.Л.

1(ІІІ)

 

трудове навчання (технічна  праця)

Танкілевич Я.Б.

 

1(ІІ)

 

юні знавці Біблії

Єрьоміна О.Є.

2

Яремченко Євгеній

11-А

1 (ІІІ)

інформаційні технології

Плакса В.О.

1 (ІІІ)

українська мова та література

Сіропол С.Є.

Федорів С.А.

3

Руденко Роман

10-А

1(ІІІ)

 

історія

Губарева С.О.

4

Пономаренко Михайло

7-А

1(ІІІ)

математика

Баль І.І.

5

Яхно Дмитро

 

6-А

1(ІІІ)

 

математика

Крамарчук О.І.

6

Берестовська Віолетта

8-А

1(ІІІ)

французька мова

Головченко С.І.

7

Капкаєва Вероніка

8-Б

1(ІІІ)

хімія

Акчуріна Н.Л.

8

Сметаніна Анастасія

7-Б

1(ІІІ)

юні знавці Біблії

Єрьоміна О.Є.

9

Юнісова Махбуба

11-А

1 (І)

фізична культура

Кошель Д.Б. Єгорова Л.Ф.

10

Казацький Антон

10-А

1 (І)

фізична культура

Кошель Д.Б.

 

районного етапу Всеукраїнських олімпіад 

2014-2015 н.р. 

ПІ учня

Клас

Предмет

Місце

Прізвище та ініціали вчителя

1.

Яремченко Євгеній

10-А

інформаційні технології

ІІ

Плакса В.О.

2.

Яремченко Євгеній

10-А

правознавство

ІІ

Губарєва С.О.

3.

Яремченко Євгеній

10-А

історія

ІІ

Губарєва С.О.

4.

Яремченко Євгеній

10-А

російська мова

ІІІ

Константинова В.О.

5.

Яремченко Євгеній

10-А

хімія

ІІІ

Акчуріна Н.Л.

6.

Яремченко Євгеній

10-А

географія

ІІІ

Глушак О.В.

7

Руденко Роман

9-А

історія

ІІ

Губарєва С.О.

8

Руденко Роман

9-А

англійська мова

ІІ

Червінська О.А.

9

Руденко Роман

9-А

юні знавці Біблії

ІІ

Єрьоміна О.Є.

10.

Точілов Владислав

11-А

історія

ІІІ

Губарєва С.О.

11.

Точілов Владислав

11-А

астрономія

ІІІ

Шуваєва Г.Л.

12.

Григоренко Олександр

10-А

педагогіка і психологія

ІІІ

Ніколаєва З.С.

13.

Григоренко Олександр

10-А

екологія

ІІ

Федорченко О.О.

14.

Коновальчук Євген

9-А

трудове навчання

ІІІ

Танкілевич Я.Б.

15.

Коновальчук Євген

9-А

юні знавці Біблії

І

Єрьоміна О.Є.

16.

Восковцов Муса

9-А

англійська мова

ІІІ

Червінська О.А.

17.

Притула Анна

9-А

англійська мова

ІІІ

Червінська О.А.

18.

Сліченко Ангеліна

9-А

юні знавці Біблії

ІІІ

Єрьоміна О.Є.

19.

Волосатова Віталіна

10-А

французька мова

ІІ

Головченко С.І.

20.

Березна Анастасія

10-А

французька мова

ІІІ

Головченко С.І.

21.

Булат Денис

11-А

трудове навчання

І

Танкілевич Я.Б.

22.

Зубець Крістіна

11-А

педагогіка і психологія

ІІІ

Ніколаєва З.С.

23.

Фесенко Ганна

10-А

географія

ІІІ

Глушак О.В.

24.

Щетініна Олександра

7-Б

математика

ІІІ

Погорєла В.В.

25.

Громлюк Марія

6-А

математика

ІІІ

Баль І.І.

26.

Юнісова Махбуба

10-А

фізична культура

І

 Єгорова Л.Ф.

27.

Владов Владислав

11-Б

фізична культура

І

Кошель Д.Б.

 

 ВИ - ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ!

МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!

 

Рейтинг участі учнів школи у І (шкільному) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад

№ з/п

ПІ учня

Клас

Кількість призових місць

1

Яремченко Євгеній

10-А

11

3

Точілов Владислав

11-А

6

4

Руденко Роман

9-А

6

5

Шишков Дмитро

9-А

5

5

Восковцов Муса

9-А

4

6

Фесенко Ганна

10-А

4

7

Щетініна Олександра

7-Б

3

8

Григоренко Олександр

9-А

3

9

Ручка Ірина

8-Б

2

10

Рудченко Ольга

11-Б

2

11

Берестовська Віолетта

7-А

2

12

Приходько Дар’я

11-А

2

13

Бондарчук Анастасія

10-А

2

14

Спірідонова Аліна

7-А

2

15

Верещака Єлизавета

8-А

2

16

Степаненко Анна

7-А

2

 

 

Переможці ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських та міжрегіональних учнівських олімпіад

2014 - 2015

/рейтинг/

ПІБ

Клас

Рейтинг

Предмет

1

Яремченко Євгеній

10-А

3(ІІ)

 

3(ІІІ)

інформаційні технології,

правознавство, історія

російська мова

хімія, географія

2

Руденко Роман

9-А

2(ІІІ)

 

1(ІІ)

історія,

англійська мова,

юні знавці Біблії

3

Точілов Владислав

 

11-А

2 (ІІІ)

 

історія,

астрономія

4

Григоренко Олександр

 

10-А

1(ІІІ)

1(ІІ)

педагогіка і психологія,

екологія

5

Коновальчук Євген

9-А

1(ІІІ)

 

1(І)

трудове навчання (технічна  праця)

юні знавці Біблії

6

Восковцов Муса

9-А

1(ІІІ)

англійська мова

7

Притула Анна

9-А

1(ІІІ)

англійська мова

8

Сліченко Ангеліна

9-А

1(ІІІ)

юні знавці Біблії

9

Волосатова Віталіна

10-А

1(ІІ)

французька мова

10

Березна Анастасія

10-А

1(ІІІ)

французька мова

11

Булат Денис

11-А

1 (І)

трудове навчання (технічна  праця)

12

Зубець Крістіна

11-А

1(ІІІ)

педагогіка і психологія

13

Фесенко Ганна

10-А

1(ІІІ)

географія

14

Щетініна Олександра

7-Б

1(ІІІ)

математика

15

Громлюк Марія

6-А

1(ІІІ)

математика

16

Юнісова Махбуба

10-А

1 (І)

фізична культура

17

Владов Владислав

11-Б

1 (І)

фізична культура

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Корисні посилання





Powered by Шаблоны Joomla.|Шаблоны Joomla Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.