Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Меню сайту

Психолог радить...

 <

Бібліотека

<

Блог для конкурсу

 <

Happy family



Переможці конкурсів

 

 

 

Переможці конкурсів 

2017-2018 н.р.

 

Напрямок конкурсів, змагань

Результативність участі

Всеукраїнські предметні олімпіади

ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад: 10 учнів посіли 14 призових місць (І м. - 3, ІІ м. – 2, ІІІ м. – 9):

Обласний (ІІІ) етап: І м. (1), ІІ м. (1) – фізична культура

 

Міський конкурс творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту

Диплом ІІ ступеня (1).

Диплом ІІІ ступеня (1).

 

 

Районний турнір з інформаційних технологій «SMART-IT»

ІІІм. - 2, ІІ м. - 3.

Інтелектуальні конкурси, ігри

1. Районний етап інтелектуальних змагань «Всезнайки 2017» - ІІІ м.  (4 учні 4-А,В класів).

2. Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» (81 учасник): відмінні результати -16, добрі результати-35, сертифікат учасника -30.

3. Міжнародний  конкурс з інформатики «Бобер» (10 учасників): відмінний результат – 1, добрий результат – 9.

4.  Всеукраїнська гра з англійської мови «Грінвіч» (15 учасників): 6 призерів.

5. Всеукраїнська гра з французької мови «Галлус» (8 учасників): 1 призер.

6. Всеукраїнська гра з англійської мови «Пазл» (14 учасників): 4 призери.

Історико-краєзнавчі, правові конкурси

1. Районний тур з настільної гри «100 років боротьби: Українська революція», І (командне) місце, 10 учнів.

2. Обласний форум юних екскурсоводів «Край, в якому я живу: екскурсія для друга», номінація «Музейна експозиція» - ІІІ м. (2).

3. Районний конкурс «Менонітський спадок»: 2 персональних Грамоти, 1- Грамота за командну участь (5 уч.), Подяка – 1.

4. Районний конкурс «Архітектура менонітів»: ІІ м.-1.

5. Всеукраїнський конкурс з суспільно-гуманітарних дисциплін «Кришталева сова» (18 учасників): 6 призових місць.

Літературні конкурси

1. Міська літературна гра «Лабіринт» (участь).

2. Міжнародний конкурс імені П. Яцика (районний етап) –

ІІ м. (1), ІІІ м. (1).

3. Літературний конкурс імені Т. Шевченка (районний етап):  ІІІ м. (1).

4. Функціонування пресцентру «Нове покоління».

5. Всеукраїнська українознавча  гра «Соняшник»: Дипломи Регіонального рівня: І ступеня – 3, ІІІ ступеня – 4, Дипломи переможця на шкільному рівні – 27.

6. ІІІ міський конкурс шкільних газет та сайтів « Mediaschool – 2018», номінація: кращий друкований матеріал «Про Запоріжжя з любов’ю», ІІ м. (2).

7. Фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчості (районний етап)  «Подаруй мені казку», номінація: літературний жанр - І м. (1).

8. Фестиваль -конкурс дитячої та юнацької творчості (обласний етап)  «Подаруй мені казку», номінація: літературний жанр - І м. (1).

9. Районний конкурс «Стежками менонітів»: ІІІ м.-1

Конкурси природничого та екологічного напрямку.

 

 

1. Міжнародна природознавча гра «Геліантус» (17 учасників): грамоти з географії - 2, грамоти з біології – 2, грамоти з фізики – 3.

2. Районний етап Конкурсу «Екологічний вектор» - ІІІ м. (2).

 

 

Творчі конкурси

1. Районна виставка - конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій  край» (4 переможці). Обласний етап – 1 переможець.

2. Міський конкурс відеороликів «З любов’ю до рідного краю»  І м. (1).

3. ІІ Міський фотоконкурс  «Життя в жовто-блакитних кольорах»  І м. (1), ІІІ м. (2).

4. Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості (районний етап)  «Подаруй мені казку», номінація: образотворче мистецтво - І м. (1);

номінація: декор - І м. (1).

5. Фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчості (обласний  етап)  «Подаруй мені казку», номінація: образотворче мистецтво - І м. (1).

6. ІІ міський місячник з БЖ, номінація: творчий конкурс –

ІІ м. (2 ).

7. ІІ міський місячник з БЖ, номінація: дитячий малюнок– І м. (1).

8. Обласний конкурс ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія»– І м. (1).

9. Районний етап конкурсу-виставки «Космічні фантазії» -

І м. (1), ІІ м. (5), ІІІ м. (1).

10. Обласний етап конкурсу-виставки «Космічні фантазії» - дипломи ІІІ ступеня (2).

11. Районний кастинг спів ведучих телепрограми «Говоримо українською» - І м. (1).

12. Районний  Медіапроект «Відеоканал Комунарської освіти»   ІІ командне місце (8 учнів)

13. Обласний етап Конкурсу з БЖ – ІІ м. (1).

 

2016-2017 н.р.

Напрямок конкурсів, змагань

Результативність участі

Всеукраїнські предметні олімпіади

Районний (ІІ) етап: 10 призових місць вибороли 8 учнів середньої та старшої ланки: І м.-3, ІІ м.-1, ІІІ м.-6.

Обласний (ІІІ) етап: ІІ м. (2) – інд. результат, І м. (1) – командне, фізична культура; І м. (1), юні знавці Біблії.

ІV етап Всеукраїнської олімпіади юних знавців Біблії – Ім. (1).

 

Конкурс МАН

Обласний етап – 1 учасник.

 

Інтелектуальні конкурси, ігри

1. Районний етап інтелектуальних змагань «Всезнайка» - грамота в номінації «Знавці мови»  (5 учнів).

2. Районні інтелектуальні ігри  «Що? Де?   Коли?»  (старша група, 1 команда -  6  учнів; молодша група,  2 команди по 6 учнів).

3. Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» (78 учасників).

4. Міжнародний  конкурс з інформатики «Бобер» (11 учасників). Відмінний результат – 10, добрий результат – 1.

5.  Всеукраїнська гра з англійської мови «Грінвич»  (25 учасників) – 8 призерів.

6. Всеукраїнська гра з французької мови «Галлус» (12 учасників) – 3 призери.

7. Міжнародний освітній конкурс «Олімпіс», осіння -2016 та весняна -2017 сесії. Грамоти – 10, дипломи – 67.

Предмети:

-інф. технології: дипломи І ст. - 3 уч. (3 кл.),

 ІІ ст. – 4 уч. (2, 3 кл.);

- природознавство, біологія:  дипломи І ст. - 8 уч. (2, 3 кл.),

ІІ ст. – 2 уч. (1, 3 кл.), ІІІ ст. – 1 уч. (2 кл.);

- математика:  дипломи І ст. - 17 уч. (1,2, 3 кл.), ІІ ст. – 4 уч.

(2,3 кл.). ІІІ ст. – 2 уч. (7 кл.);

- англійська мова:  дипломи І ст. - 11 уч. (2, 3,7 кл.);

- українська мова та література:  дипломи І ст. - 10 уч. (2,3,7 кл.), ІІІ ст. – 5 уч. (2,3 кл.).

 

Історико-краєзнавчі, правові конкурси

1. Всеукраїнський конкурс з правознавства «Кришталева сова»: 9 учасників, ІІІ м. (4).

2. Обласний форум юних екскурсоводів «Край, в якому я живу: екскурсія для друга», номінація «Музейна експозиція» - ІІІ м. (1).

 

Літературні конкурси

1. Міська літературна гра «Лабіринт» (9 кл. – 8 учнів, напівфінал – участь).

2. Міжнародний конкурс імені П. Яцика – ІІ м. (1).

3. Літературний конкурс імені Т. Шевченка:  ІІІ м. (2).

4. Функціонування пресцентру «Нове покоління».

5. Всеукраїнська українознавча  гра «Соняшник»

(46 учасників): Дипломи Регіонального рівня: І ступеня – 1, ІІІ ступеня – 8, Дипломи переможця на шкільному рівні – 18.

6. Міський конкурс відеороликів, шкільних газет та сайтів.

 Номінація «Кращий друкований матеріал англійською мовою» – 1 переможець.

 

Конкурси природничого та екологічного напрямку.

 

 

1. Всеукраїнська природознавча гра «Геліантус» (17 учасників): грамота з географії - 1, грамота  з хімії – 1, грамоти з біології – 2, грамота з фізики – 1.

2. Міський природничий конкурс мультимедійних проектів «Віртуальна лабораторія з природничо-наукових дисциплін» ІІІ м. (2), 1 – номінант.

3. Міський конкурс творчих робіт з удосконалення фізичного експерименту – І м. (2).

 

Творчі конкурси

1. Районна виставка - конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій  край» (9 грамот переможців).

2. Обласний конкурс творчості патріотичного спрямування «Спадщина – 2017», номінація «Пісні, народжені АТО» -

 ІІ м. (1).

3. Районний конкурс «Музика Всесвіту»  (1 призер).                   

4.  Міський  конкурс «Зелена хвиля» (дитячі фото)  (1 призер).

5. Обласний етап Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя» - ІІ м. (3).

6. Таланти міста Z – І м. (1).

7. Районний конкурс «Екологічний вектор»  (твір, малюнки) –

І м. (1), ІІ м. (1), ІІІ м. (2).

8. Районні конкурси у межах Місячника безпеки (творчі роботи) – І м. (1), ІІ м. (1).

9. Міська виставка дитячих фото (1 призер).

 

 

 

 

2014-2015 н.р.

 

Толмачова Віолетта – учениця 6-Б класу, Ашихміна О.Л.– мати  

(кер. Зимокос М.О.) – ІІІ місце у пленері «Вулиці міста розповідають»

ІІ Міського фестивалю родинної творчості «Батьківська криниця»

 

Вокальний ансамбль «Гармонія» (кер. Попова Л.А.) – лауреати

конкурсу вокальної майстерності «Дніпрові чайки»

ІІ Міського фестивалю родинної творчості «Батьківська криниця»

(Склад ансамблю: Мельник Т., Михайленко Я., Оганисян Т., Панькіна К., Щетініна О. – учениці 7-Б кл. )

 

Команда «Умники и умницы»  (кер. Шуваєва Г.Л.) - ІІІ місце

у полуфіналі районних інтелектуальних ігор

(Склад команди: Точілов В., Григор В., Кобка А., Приходько Д., Хітрік М. – учні 11-А кл.)

 

Яремченко Євгеній (10-А кл.) – І місце (кер. Сіропол С.Є.),

Яхно Дмитро (5-А кл.) – ІІ місце (кер. Сіропол С.Є.),

Литвин Олександр (3-А кл.) – ІІІ місце (кер. Кондуфорова В.О.)

у районному етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

 

Яремченко Євгеній (10-А кл.) – ІІ місце (кер. Сіропол С.Є.),

Іскендерова Алсу (9-А кл.) – ІІІ місце (кер. Повхан І.В.)

у районному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

 

Григоренко Олександр (10-А кл.) – ІІІ місце (кер. Федорченко О.О.)

у міському конкурсі «Пташине царство Запоріжжя» номінація «Пташиний дім»

 МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!

 

 

Проект "Запоріжжя очима дітей"

Козикіна Вікторія, учениця 3-А класу

Бабаєв Ілля, учень 5-А класу

Дмитренко Владислав, учень 5-А класу

Сімаков Дмитро, учень 5-Б класу

Григоренко Ян, учень 6-А класу

Мороховський Сергій, учень 6-А класу

Шапаренко Микита, учень 6-А класу

Лисенко Михайло, учень 6-Б класу

Матросов Ярослав, учень 7-А класу

Харитоненко Катерина, учениця 8-Б класу

Восковцов Максим, учень 9-А класу

Федюкіна Аліна, випускниця 2014 року

 

Показники результативності участі обдарованих учнів у конкурсах

2013-2014 н.р. 

Конкурс

Кількість

учасників

Результати

 

Кенгуру

123

Відмінні результати – 25, добрі результати-32, сертифікат учасника-66

Левеня

2

Сертифікат учасника-2

Соняшник

35

Сертифікат учасника - 11, дипломів ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня - 3, дипломів ІІІ ступеня Регіонального рівня – 10, дипломів ІІ ступеня Регіонального рівня – 7, дипломів І ступеня Регіонального рівня – 4

Грінвіч

38

Сертифікат учасника - 34, срібний сертифікат - 3, бронзовий сертифікат -1

Галлус

21

Сертифікати, призи учасників

Лелека

6

6 учасників

Кришталева сова

5

І м.-2

ІІ м.-3

Геліантус

22

Сертифікат учасника – 17, грамот - 4, дипломів ІІІ ступеня - 1

Бобер

13

Відмінні результати – 1, добрі результати -12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Корисні посилання





Powered by Шаблоны Joomla.|Шаблоны Joomla Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.