П'ятниця, 29 травня 2020 21:15

До уваги батьківської громадськості

ДО УВАГИ БАТЬКІВСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ

Шановні батьки!

Приймання заяв батьків для зарахування дітей до 1-го класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 84 триватиме з 02.06.2020 до 10.08.2020 за попереднім записом за тел. 769-80-34 для підготовки графіку організованого прийому громадян. Заяви у закладі освіти приймаються виключно у батьків без присутності дітей.

Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до 1-го класу додаються документи

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» ( далі – медична довідка );

- інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.

У разі відсутності оформленої медичної довідки подаються вищезазначені документи, а в заяві зазначається зобов’язання батьків оформити медичну довідку та надати до закладу освіти в термін до 10.08.2020р.

Звертаємо вашу увагу на необхідність наявності документу, що посвідчує особу заявника.

З метою дотримання протиепідемічних заходів в закладі освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце. Для уникнення скупченості громадян приймання заяв буде здійснюватись відповідно до заздалегідь складеного графіку.

Для попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів, в тому числі соціальної дистанції.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» забороняється перебування у громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

З повагою,

директор ЗЗСО № 84 Діденко Зоя Василівна