Вівторок, 25 лютого 2020 12:00

Тиждень інформатики

В період з 21.02.2020 по 25.02.2020 в нашій школі проходили заходи присвячені Всесвітньому дню Безпечного Інтернету.

Діти початкової ланки прийняли активну участь у конкурсі малюнків на тему «Мій безпечний Інтернет». Малюнки вражали своїм різноманіттям. А на уроках інформатики учні 2-4 класів з захопленням дивились мультфільми про безпеку в мережі.

Учням 5 та 6 класів був проведений урок, запропонований обласним департаментом освіти і науки, з теми «#Не_ведусь: Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті». Учні з задоволенням виконували вправи та приймали активну участь в обговоренні важливих питань щодо безпеки спілкування в мережі.

Учні 7 та 8 класів на уроках інформатики дивились відеоролик «Залежність від соціальних медіа» та обговорювали разом з вчителями наслідки Інтернет-залежності.

Учні 9 класів на уроках інформатики розробляли та створювали в редакторі для створення публікацій MS Publisher буклети за темою: «Кібербулінг: загроза XXI століття».

Учні 10 та 11 класів на уроці інформатики з задоволенням грали в веб-квест «Мій безпечний Інтернет», з успіхом долаючи всі завдання.

Щороку Академія Cisco до Дня безпечного Інтернету проводить онлайн-уроки. Цього року учні 8-11 класів теж прийняли участь в запропонованому онлайн-уроці «Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати», склали фінальний іспит та отримали сертифікати Академії.