П'ятниця, 29 листопада 2019 17:07

Тиждень початкових класів

В останній тиждень листопада традиційно проводиться методичний тиждень початкових класів. Розпочато його було квестом «Подорожуємо Україною» для 3 - 4 кл. У цікавій формі команди змагалися, хто з них більше знає про свою рідну Україну. Перемогла, як завжди, дружба. Членами журі та помічниками на станціях були учні 8-Б класу.

Продовжився тиждень початкових класів МастерВордом «Я і моя Україна» 2 кл. та квестом «Подорожуємо Україною» 2 кл.

Екватором тижня початкових класів та його найяскравішою сторінкою став благодійний ярмарок (для міського притулку для тварин). Учні початкових класів продавали власні поробки та заробили майже 3800 гривень, на які було куплено корми для тварин.

На наступний день після благодійного ярмарку до нас у гості завітали волонтери притулку для тварин. Вони дуже цікаво розповіли про свою благородну справу та подякували директорові школи, учням, батькам, вчителям за допомогу тваринам.

Також цього дня учні показали волонтерам та всім бажаючим своїх домашніх улюбленців під час виставки малюнків та фото «Мої улюбленці».

Закінчився тиждень початкових класів яскравим флешмобом «Ми – діти України», груповою тематичною роботою «Виставка поробок з LEGOSISTEM» 2 кл. та виставкою - конкурсом на найкращий зошит 2 – 4 кл. Всі отримали велике задоволення від свята довжиною в тиждень.