Середа, 07 лютого 2024 15:46

Запрошуємо до 1 класу!

Попередня реєстрація до 1 класу Запорізької гімназії № 84 Запорізької міської ради на 2024/2025 навчальний рік <<Покликання>>

Четвер, 01 лютого 2024 09:00

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ

За ініціативи Офісу Президента України відбуваються наймасштабніші змагання "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги". Учні спробують себе у п'яти видах спорту: волейбол, баскетбол, футзал, черліденг та спортивне орієнтування.
Команда Запорізької гімназії № 84 Запорізької міської ради долучається до змагань та готова гідно представити свій заклад освіти!
Ми з радістю будемо не тільки розвивати свої фізичні здібності, а і заряджатися позитивними емоціями та набувати нових друзів!
Гасло змагань - РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО! Єднаймося разом заради ПЕРЕМОГИ!
Вівторок, 26 грудня 2023 13:00

Flowers4School

Запорізька гімназія № 84 Запорізької міської ради взяла участь у Всеукраїнському благодійному проєкті для дітей України Flowers4School.
Наша гімназія отримала цибулини квітів, які були зібрані за благодійні внески для нашого закладу освіти на сайті flowers4school.com.
Зробимо наше подвірʼя ще гарнішим та квітучим
Понеділок, 25 грудня 2023 08:00

З Різдвом Христовим!

Любі друзі! Запорізька гімназія № 84 Запорізької міської ради щиро вітає вас зі світлим святом Різдва! Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не трапляється незгод та суперечок. Хай новий рік приносить лише радість та щастя.
Миру вам і добра!
Четвер, 21 грудня 2023 15:00

Проєкт "Мирна школа"

Як розбудовувати власне освітнє середовище сучасним, демократичним та відкритим для кожного? Як розвивати територію безпеки і турботи? Як зробити так, щоб гімназія дійсно була місцем, де хочеться навчати і навчатися?
На ці та інші питання наш заклад освіти буде шукати відповіді під керівництвом Інституту миру і порозуміння в рамках проєкту "Мирна школа". Ми надзвичайно раді бути однією з 20 шкіл, відібраних з усієї України для втілення Всеукраїнського проєкту у цьому навчальному році.
Команда Шкільних Лідерів Запорізької гімназії № 84 Запорізької міської ради на онлайн-зустрічі з Вікторією Калязіною, тренером-фасилітатором ГО "Інститут миру і порозуміння", плідно попрацювала над аналізом стану освітнього середовища гімназії, визначили основні точки напруги.
Модель Мирна школа - шлях створення атмосфери взаєморозуміння та системи ефективного вирішення й запобігання конфліктів!
Понеділок, 11 грудня 2023 16:00

Тиждень доброчесності

В рамках тижня «Доброчесності» команда учнів 9-А класу Запорізької гімназії № 84 Запорізької міської ради взяла участь в інтелектуальній антикорупційній грі у форматі “Що? Де? Коли?”
Виховуємо молодь, які готові змінювати та змінюватися, які
готові вчитися, які готові завиграшки придумувати нові способи впливу на врядування, — ось що є новим ядром громадянського суспільства!
Середа, 06 грудня 2023 08:00

З Днем Збройних Сил України!

До Дня Збройних сил України для учнів Запорізької гімназії № 84 Запорізької міської ради були проведені виховні години.
Разом виховуємо в дітей шану і повагу до наших мужніх воїнів!
Завдяки відважним захисникам, ми можемо спокійно спати, бо знаємо ,що вони боронять наш спокій! Слава Україні та її героям!

Всеукраїнська інформаційно-роз'яснювальна компанія EUКраїна про 6 базових європейських цінностей, про практичний зміст євроінтеграції та можливості, які з'являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до Європейського Союзу.

Посилання на сайт

Інформаційні матеріали Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції

Середа, 04 жовтня 2023 15:30

Джури козацькі

Наші учні найкращі!
Команда Запорізької гімназії № 84 Запорізької міської ради взяла участь у VII Обласній польовій школі «Джури козацькі».
Наші учасники показали свою сміливість, згуртованість та витримку у цікавих випробуваннях! За активну участь учні гімназії отримати почесні грамоти учасників!
Дякуємо керівникам команди Олені Єрьоміній та Олені Кравченко за підготовку дітей до участі у змаганнях!
Запорізька гімназія № 84 Запорізької міської ради щиро вітає наших героїв з Днем захисників та захисниць України!
Безмежно дякуємо вам за те, що тримаєте для нас небо! Ви - наші герої, наші крила та надія! Слава Україні! Героям слава!
Сторінка 1 із 23